فوم گرمایش از کف | لیست قیمت فروش انواع فوم مخصوص گرمایش از کف | فوم برای گرمایش از کف

قیمت فوم گرمایش از کف

فوم گرمایش از کف

فوم گرمایش از کف

سیستم سرمایش و گرمایش کف یا

underfloor heating and cooling یکی از

سیستمهای مدرن

تهویه مطبوع می باشد.

که در آن عمده تبادل حرارت به صورت تابشی بوده

و کل فضا را به صورت یکنواخت گرم یا سرد می کند.

مزایای استفاده سیستم گرمایش کف :

  • گرمای یکنواخت
  • دیوارهای تمیز
  • صرفه‌جویی در مصرف انرژی

در روش گرمایش از کف ابتدا قسمت پایین که مورد نیاز ساکنین است گرم می‌شود و هوا با دمای کمتری به سقف می‌رسد،در روش‌های گرمایشی دیگر تا ۷۰ درصد گرما نزدیک سقف جمع می‌شود و نزدیک کف، دما پایین‌تر است، اما همه ما زمانی احساس بهتری داریم که پاهای ما گرم باشد و هوای بالای اتاق متعادل تر، پس گرما باید جایی تولید شود که نیاز بیشتری به آن است. یعنی در کف اتاق یکی مهمترین مزایای این سیستم گرمایشی این است که با موازنه چهار عامل راحتی، گرمایش تابشی، جریان هوا و رطوبت نسبی احساسی مطبوع و گرمایی یکنواخت را ایجاد می‌کند.

فوم گرمایش از کف

مزیت دیگر این سیستم استفاده بیشتر از فضاها است زمانی که شما بخاری ،

شومینه یا شوفاژ دارید در هر کدام به نوعی به صورت دائم یا فصلی بخشی از فضای اتاق را از دست می‌دهید

در حالی که در این سیستم هیچ فضایی اشغال نمی شود.

دیگر نگران سیاه شدن پرده‌ها و دیوارهایتان نباشید در سیستم گرمایش از کف نیاز به رنگ کردن و تمیز کردن دیوارها و حتی خود رادیاتور نیست.

و این روش با حفظ رطوبت هوا و گرد و غبار کمتر مبلمان و اثاثیه منزل دیرتر کثیف می‌شود.

در سیستم گرمایش از کف هیچ سطح داغ و لبه تیزی وجود ندارد و دیگر نیازی نیست تا نگران کودک دلبندتان باشید.مزیت دیگر این است که کف گرم و خشک مانع رشد و تکثیر قارچ‌ها و موجودات ریز میکروسکوپی که باعث بروز انواع بیماری‌های پوستی و تنفسی هستند،می‌شود و به سبب همین شرایط بیماری‌هایی مانند آسم، سرفه‌های آلرژیک و مفصلی را به حداقل می‌رساند.استفاده از فوم گرمایش از کف مانع این نمی شود که شما پوشش دلخواه خود را برای کف انتخاب کنید بلکه می توانید هر نوع مصالحی استفاده کنید بدون اینکه تاثیری در گرمای منزل شما بگذارد.

فوم گرمایش از کف

آخرین نکته‌ای که مزایای این سیستم گرمایشی قابل ذکر است صرفه‌جویی در انرژی است. چون در این روش گرمایشی به جای گرم شدن هوا، ساکنین و اجسام ساختمان گرم می‌شود و مصرف انرژی در این سیستم بین ۳۰ تا ۵۰ درصد کمتر از سایر روش‌ها است . در مناطق سردسیر و برفگیر حتی مکانهایی مثل رمپ پارکینگ را نیز می توان به سیستم از گرمایش کف مجهز کرد تا از یخزدگی آنها جلوگیری شود.

فوم XPE مخصوص گرمایش از کف :

فوم و عایق برای گرمایش از کف

فوم و عایق برای گرمایش از کف

فوم گرمايش از كف XPE به واسطه كراسلينك بودن و مقاومت حراراتي بالاتري نسبت به فوم پلي اتيلن و يوناليت ، و سالم ماندن در دماي بالا براي مدت زمان طولاني، و ضريب هدايت حرارتي بين محدوده ۰.۰۳۳ تا ۰.۰۴۹ W/MK كه باعث جلوگيري از اتلاف انرژي مي شود و عايق رطوبت و نم بالا به عنوان بهترين فوم براي سيستم گرمايش از كف استفاده مي شود كه بالاترين راندمان جلوگيري از اتلاف انرژي را نسبت به ساير فوم ها دارا مي باشد.فوم گرمايش از كف XPE در ضخامت هاي۲۰ تا۴۰ميل و به صورت رول و قابليت لامينه شدن با انواع: فويل هاي آلومينيوم، متالايز قابل توليد مي باشد.

>>> انواع لوله های ۵ لایه و ریل مخصوص گرمایش از کف ( بست ریلی گرمایش کف )

و بست خاردار لوله نیز موجود است

برای سفارش کالا با ما تماس بگیرید.

شما همچنین میتوانید در خصوص فوم گرمایش کف از وبلاگ ما نیز دیدن فرمایید >>> وبلاگ ۱ و وبلاگ ۲

فوم گرمایش از کف فوم گرمایش از کف فوم گرمایش از کف فوم گرمایش از کف فوم گرمایش از کف فوم گرمایش از کف

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *